Kasko Sigortası

Kasko Sigortası


En uygun ve ihtiyaca yönelik kasko sigortasına sahip olmak sigortaya ihtiyaç duyduğunuz anda kritik önem taşır. Akdeniz Sigorta, istediğiniz ve ihtiyaç duyduğunuz tüm ek teminatları sizinle birlikte belirler, size özel teklifi ücretsiz hazırlar.

 

İstatistiklere göre Türkiye’de ortalama 28 saniyede bir maddi hasarlı trafik kazası meydana gelmektedir. Böyle bir istatistik karşısında kasko sigortası yaptırmak bir lüksten çok bir gerekliliktir. Çünkü kasko, aracınızı meydana gelebilecek tüm çarpma, çarpılma, yanma, çalınma vb. risklerine karşı teminat altına alır.

 

Bu yüzden sadece trafik sigortasına sahip olmak aracınızı güvence altına almanıza yetmez. Zorunlu olan trafik sigortası kaza ve hasar durumunda sadece karşı tarafa verilen zararları karşılar. Kendi aracınızı ise güvence altına almaz.

 

Aracınızı %100 güvence altına alan kaskoyla ilgili tüm detayları aşağıda bilginize sunuyoruz. Ama Akdeniz Sigorta olarak, aracınızın doğru değerini belirler, istediğiniz ve ihtiyaç duyduğunuz tüm ek teminatları sizinle birlikte değerlendirir, size özel ücretsiz kasko teklifini hazırlarız. Türkiye’nin en büyük ve güvenilir sigorta şirketleri arasından size en uygun seçenekleri karşılaştırmalı olarak size sunarız.

 

KASKO TEKLİFİ NASIL ALINIR?

Aşağıdaki Online teklif sistemizden araç bilgilerinizi girerek ücretsiz kasko teklifinizi alabilirsiniz.

 

Ayrıca (474) 212-7788 numaralı telefondan 7/24 bize ulaşabilir, sorularınızı iletebilirsiniz.

TEKLİF AL

Lütfen Bekleyiniz... Yükleniyor

Kasko Teklif Al


KASKO DEĞERİ :
TL

   
?
?


Captcha

YETKİLİ ACENTELİKLERİMİZ