Konut Sigortası


Konut Sigortası

Konut sigortası, sizi ve ailenizi evinizde meydana gelebilecek birçok riske karşı teminat altına alan önemli bir üründür. Yangın, deprem, yıkılma, kira kaybı, sel, hırsızlık ve daha birçok riske karşı evinizi güvence altına almak için konut sigortası sahibi olmalısınız. 

 

Eviniz DASK ile güvence altında olabilir, ama zorunlu deprem sigortası tek başına evinizi korumaya yetmez. Depremin yanı sıra eviniz her gün hırsızlık, su basması, fırtına, yangın, vb. gibi birçok riskle karşı karşıyadır. Eviniz, evinizdeki kıymetli varlıklar ve eşyalar için konut sigortası da yaptırmalısınız. 

 

Konut sigortası sahibi olmak için yapmanız gereken şey oldukça basit.Akdeniz Sigorta'ya online başvuruda bulunmanız yeterli. En iyi konut sigortası teklifini almak için hemen formu doldurarak talepte bulunabilirsiniz.Akdeniz Sigorta’nın anlaşmalı olduğu Türkiye’nin en büyük sigorta şirketlerinin geniş ürün yelpazesi arasından ihtiyacınıza en uygun paketleri içeren karşılaştırmalı, size özel konut sigortası teklifini sadece bir form doldurarak alabilirsiniz.

 

Konut sigortası ile ilgili tüm detaylara sayfamızdan ulaşabilir ayrıca 0(474) 212-7788numaralı telefondan 7/24 bize sorularınızı yöneltebilirsiniz. 

TEKLİF AL

Lütfen Bekleyiniz... Yükleniyor

Konut Sigortası Teklif AlTL
TL


Captcha

YETKİLİ ACENTELİKLERİMİZ