Seyahat Sağlık SigortasıSeyahat Sağlık Sigortası

Yurtdışına yapılan bir seyahat öncesinde titizlikle yapılması gereken hazırlıklardan biri, şüphesiz sağlık adına önlemlerimizi en iyi şekilde alarak beklenmedik durumlara karşı tedbir almaktır. Seyahat sağlık sigortası, dar ve geniş kapsamlı teminatlar ile bu amaçla sunulan çok önemli bir üründür.

 

Akdeniz Sigorta, yurt dışı seyahatlerinizde ihtiyaç duyduğunuz güvenceyi seyahat sağlık sigortası ile sizlere sunuyor. Seyahat sağlık sigortası, Schengen (Şengen) anlaşmasına dahil olan ülkelere girişte gerekli vize için zorunlu tutulan seyahat sigortasını tam anlamıyla karşılayan teminatları içeriyor. Seyahatinizde yaşanabilecek istenmeyen durumlar karşısında önlem almanızı sağlayacak seyahat sağlık sigortası, Akdeniz Sigorta tarafından sizin için planlanıyor.

 

Seyahat sağlık sigortası primlerinizi birlikte belirleyip, hesaplamayı yaparak size yardımcı olabilir ve en doğru değerle seyahat sigortası tekliflerinizi hazırlayabiliriz. Bunun için bizi 0(474) 212-7788  numaralı telefondan arayabilir veya mağazalarımızı ziyaret edebilirsiniz. 

 

Vakit kaybetmeden saniyeler içinde poliçenizi online olarak satın almak için aşağıdadan bilgilerinizi doldurabilirsiniz.

TEKLİF AL

Lütfen Bekleyiniz... Yükleniyor

Seyahat Sigortası Teklif Al   


Captcha

YETKİLİ ACENTELİKLERİMİZ